Ceník masáží

Klasické regenerační masáže

lasická, nebo také „švédská“ masáž – klasika mezi masážemi pro celkové uvolnění a relaxaci těla. Nejpřirozenější léčebná rekondiční metoda. Pomáhá uvolnit mysl i tělo, posílit vitalitu a zlepšit fyzický i psychický stav organismu. Má celou řadu výhod, mezi které patří zejména: Zkvalitňuje regeneraci po namáhavé fyzické či psychické práci Přispívá k rychlému odstraňování únavy Osvěží a uklidní Přispívá k celkové regeneraci Pomáhá udržovat kvalitní tělesnou a duševní kondici Snižuje svalové napětí Detoxikuje organismus Slouží jako prevence proti zaseknutí nervů Působí příznivě proti nespavosti Urychluje regeneraci organismu – dává do pohybu lymfatický systém Prokrvuje a očišťuje kůži Velmi pozitivně ovlivňuje nervový systém a jeho funkce Podporuje fyziologické pochody v organismu Povzbuzuje krevní oběh Urychluje vylučování odpadních látek Pomáhá při bolestech hlavy Uvolňuje kloubové blokády

Šíje+krk+ramena 25 min.350,- Kč
Záda+šíje 45 min.700 ,- Kč
Dolní končetiny 35 min.450,- Kč
Relaxační masáž plosky nohou 25 min. 300,- Kč
Horní končetiny 25 min.350,- Kč
Celková masáž 90 min. 1250,- Kč
Celková masáž 120 min.1500,- Kč

Masáž lávovými kameny (Hot Stones)

Královna mezi masážemi je jedna z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu, často nazývána ‚královna mezi masážemi‘. Masáž s lávovými kameny naprosto překonává klasické masáže svými účinky na tělo i duši. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie, zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe. Mezi největší výhody masáže lávovými kameny patří: Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém Hluboce relaxuje a harmonizuje organizmus Postupně prohřívá celé tělo Pomáhá detoxikaci organismu Harmonizuje energii v těle Posiluje paměť a zlepšuje koncentraci Zlepšuje funkce nervového systému Odstraňuje psychické potíže, neurózy, deprese Urychluje metabolismus a reguluje zadržování tekutin v těle Upravuje potíže s trávením a přibýváním na váze Zmírňuje klimakterické obtíže Posiluje imunitní systém Pomáhá při potížích pohybového aparátu, bolestech zad, šíje a kloubů, revma, artrózách vynikající regenerace po zátěži, sportovních výkonech

Masáž lávovými kameny 60 min.700,- Kč
Masáž lávovými kameny 80 min.900,- Kč

Aroma masáž

Aromaterapeutická masáž – relaxační luxusní procedura, správně zvolené éterické oleje jsou silné a účinné přírodní prostředky, které působí léčebně při fyzických obtížích, příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce, spouští samoléčebný proces organismu, pomáhají dodat energii a vitalitu. Neocenitelné jsou v prevenci. Vzhledem k tomu, že se v těle masáží uvolní velké množství toxinů, které tělo musí zpracovat a vyplavit z organismu ven, je vhodné po masáži hodně pít, nejlépe čistou neperlivou vodu. Po aromaterapeutické masáži se již nedoporučuje koupel, aby mohly éterické oleje příznivě působit na celý organizmus klienta co nejdéle, tj. nejlépe přes celou noc. Tato terapie je klidná, příjemná, relaxační a psychicky i fyzicky uvolňující. Přijďte si užít uvolnění od bolesti, stresu do masážního studia Relax. Užijete si příjemnou relaxaci po namáhavém dni. Nechte se hýčkat vonnými esenciálními oleji.

Aroma masáž záda+šíje 40 min.700,- Kč
Aroma masáž záda+šíje+nohy 65 min.900 ,- Kč

Exkluzivní procedury

Čínská masáž

Čínská masáž je inspirována starověkou kulturou Číny. Pro tuto masáž je nutná hlubší znalost těla a jeho problematiky. Samotná masáž přímo navazuje na znalosti Čínské tradiční medicíny, která na rozdíl od západního pojetí lékařství vnímá tělo jako celek a nerozděluje ho na další části. Při masírování využíváme konkrétní akupunkturní body, jejichž stimulací tělo reaguje uvolněním napětí. Masírování některých bodů dojde k okamžitému uvolnění i u dlouhodobé zatuhlosti. Masáž je vhodná pro ty, komu nevadí zmáčknutí některých citlivějších bodů. Pracuje se zde s větší silou, která vede k uvolnění. Je intenzivní, hodně stimuluje a spouští v těle čistící režim. Na rozdíl od evropského pojetí masáží, v Číně je masáž chápána jako přímá léčba některých obtíží. Podle toho jsou voleny i akupunkturní body, které jsou pro dané partie těla ty nejúčinnější, tak dochází k výraznému nabuzení a motivaci těla vyrovnat se zatížením, ke kterému je vystaveno v dnešním civilizovaném světě.

 

Indická masáž hlavy 30 min.400,- Kč
Indická olejová masáž celého těla 90 min. 1500,- Kč
Čínská masáž 60 min.1000,- Kč
Ájurvédská masáž 60 min.1500,- Kč
Bambusová masáž 60 min.800,- Kč
Bambusová masáž 90 min.1100,- Kč
Medová masáž 40 min. 600,- Kč
Breussova masáž 30 min.400,- Kč
Baňkování 35 min. 500,- Kč
Lymfatická masáž 60 min.750,- Kč
Lymfatická masáž 90 min.950,- Kč

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Lymfodrenážní masáž přispívá k odtoku lymfy a odstranění usazených toxinů. Je vhodná při pooperační regeneraci, dovede zmírnit otoky a odvádí z těla přebytečnou vodu. Slouží jako opatření proti vzniku křečových žil, pomáhá v boji s celulitidou a kožními problémy a posiluje obranyschopnost.

Bambusová masáž

Bambus je po dlouhá staletí důležitou součástí každodenního života nejen v celé Asii. Bambus působí jako ideální pomocník při tlakové masáži. Z historie přišlo první seznámení s bambusovou tyčí a masáží v souvislosti s thajskými masážemi, krajové zmínky přicházejí i ve spojení s čínskými a japonskými masážemi. V posledních deseti letech probíhá velký boom bambusové masáže jako samostatného segmentu převážně v Americe. „Bamboo“ masáže zahrnují prvky nejen thajské, čínské a shiatsu masáže, ale také lymfodrenáže a klasické masáže. Bambusová masáž se stává v posledních pěti letech trendem nejenom v USA, ale také i v Evropě. Léčivé účinky: Při bambusové masáži dochází k větší stimulaci a prokrvení tkání, což se pozitivně projevuje na rychlejší regeneraci a relaxaci celého pohybového aparátu Zbavuje fyzického i psychického napětí Urychluje odplavení toxinů z těla Zlepšuje kvalitu kůže a podkoží Zrychluje proudění krve a lymfy Pomáhá proti celulitidě Pomáhá prohřát organizmus atd.

Ajurvédská masáž

V ajurvédě je masáž považována za léčivou proceduru, jaký přínos má pro tělo a duši? – příznivý vliv na zlepšení a udržení zdraví – ochraňuje před stárnutím a jeho viditelnými projevy – pomáhá předcházet únavě – posiluje imunitní systém – působí pozitivně na krevní oběh a lymfatický systém – vyživuje a čistí tělo – příznivý vliv na spánek – zvyšuje pohyblivost – pozitivně ovlivňuje sluch i zrak – zvyšuje odolnost proti stresu.

Indická masáž hlavy

radiční masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží.

Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Tradiční indická masáž hlavy se praktikovala v Indii jako součást ajurvédského učení již před více než tisíci lety.

Účinky:

 • Uvolnění napětí v klíčových oblastech, úleva od bolesti, odblokování životní energie
 • Znovuobjevení kloubní pohyblivosti krku a ramen
 • Zmírnění očního napětí, pomoc při bolestech hlavy a migrénách
 • Povzbuzení krevního oběhu, zlepšení cirkulace krve ve ztuhlých svalech, navrácení síly a vitality
 • Podpora činnosti nervového systému
 • Stimulace oběhového a lymfatického systému
 • Rozptýlení toxických látek a jedů, zvýšení množství kyslíku přiváděného do tkání, zrychlení procesu celkového čištění organismu
 • Zlepšení funkce imunitního systému
 • Povolení svalstva vlasové pokožky hlavy, povzbuzení růstu vlasů, zlepšení jejich kvality a vitality
 • Odstranění poruch spánku a nespavosti
 • Zlepšení koncentrace, jasnější myšlení
 • Energetické vyrovnání

Medová masáž

Blahodárné očistné a revitalizující účinky medu znali dávno už naši předci a moudře ho využívali téměř od nepaměti. V minulosti se med dokonce nacházel snad v každé domácí lékárničce díky své schopnosti účinně hubit bakterie a posilovat imunitu. Zajímavostí je, že díky těmto léčivým vlastnostem byl také považován za afrodiziakum a „elixír mládí”.

Baňkování

Při baňkování se vytváří podtlak v nádobě, která je přiložena k tělu. Dříve byly baňky dřevěné, bambusové, hliněné, ale také kamenné neprodyšné nádoby tvaru válce s jedním koncem otevřeným. Na ošetřované místo na těle se položil například krajíc chleba, do kterého se zapíchla malá hořící svíčka nebo hořící dřívko. Přes toto vše se přiložila nádoba, která po vyhoření kyslíku přilnula k tělu. V dnešní době se používají baňky skleněné nebo plastové. Prostřednictvím baněk je možné odstranit bolest zad a kloubů. Osvědčily se i při léčbě migrény, diabetes mellitus, hypertenze, zažívacích problémů, dny, žlučníkových potíží nebo při bolestivé menstruaci…

Breussova masáž

Breussova masáž je ideální doplněk po ošetření Dornovou metodou  k prohloubení uvolnění těla.  Může se ale použít jako příprava před ošetřením páteře, kdy tato jemná energetická a bezbolestná terapie uvolní napětí ve svalstvu.

Breussova masáž uvolňují meziobratlové bloky. Tím se srovná  páteř do přirozené pozice a meziobratlové ploténky mají větší možnost se vrátit do původní pozice.

Breussova masáž je jemné masážní metoda akupresurních bodů a páteře, která uvolňuje tlak na ploténky.

Breussova masáž pochází od Rudolfa Breusse (1899-1990), rakouského léčitele a experta na přírodní medicínu, známého v Čechách 42-denní kůrou proti rakovině, autora světového bestselleru „Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky“.