Nabídka masáží

NĚCO MÁLO O JEDNOTLIVÝCH TECHNIKÁCH MASÁŽE

KLASICKÁ REGENERAČNÍ MASÁŽ (ŠVÉDSKÁ MASÁŽ)

Klasika mezi masážemi pro celkové uvolnění a relaxaci těla. Nejpřirozenější léčebná rekondiční metoda. Pomáhá uvolnit mysl i tělo, posílit
vitalitu a zlepšit fyzický i psychický stav organismu. Má celou řadu výhod, kdy zkvalitňuje regeneraci po namáhavé fyzické či psychické práci a tím přispívá k rychlému odstraňování únavy.

Provádí se pomocí oleje a cíleného sledu masážních kroků a technik.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY (HOT STONES)

Jedna z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu, často nazývána královnou mezi masážemi. Masáž lávovými kameny naprosto překonává klasické masáže svými účinky na tělo i duši. Pomáhá při potížích pohybového aparátu, bolestech zad, šíje a kloubů, revma, artrózách vynikající regenerace po zátěži, sportovních výkonech.

Provádí se pomocí nahřátých valounů různě velkých lávových kamenů, kdy se tyto kameny přikládají na pokožku a poté, co kameny odevzdají svou léčivou sílu tělu, pokračuje masáž klasickou ruční technikou.

AROMA MASÁŽ (AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ)

Patří mezi luxusní relaxační procedury. Předchází jí individuální domluva s klientem, při které je zvolen ten správný éterický olej.

Éterické oleje jsou silné a účinné přírodní prostředky, které působí léčebně při fyzických obtížích, příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce, spouští samoléčebný proces organismu, pomáhají dodat energii a vitalitu. Neocenitelné jsou v prevenci.

Masáž je prováděna masážních olejem s přídavkem vhodně zvoleného aroma oleje. Klientovi je před a po masáži k dispozici čistá neperlivá voda vzhledem k tomu, že se v těle aroma masáží uvolní velké množství toxinů, které tělo musí zpracovat a vyplavit z organismu ven.

BAŇKOVÁNÍ

Při masáži respektuji individuální přístup ke klientovi na lůžku. Pokud je třeba, doplňuji baňkováním klasické masáže. Baňkování nabízím i
jako individuální techniku bez použití oleje.

Při baňkování přikládám na pokožku klienta baňku, kde vytvořím podtlak odsátím vzduchu. Prostřednictvím baněk je možné odstranit bolest zad a kloubů.

EXKLUZIVNÍ PROCEDURY

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Lymfodrenážní masáž přispívá k odtoku lymfy a odstranění usazených toxinů. Je vhodná při pooperační regeneraci, dovede zmírnit otoky a odvádí z těla přebytečnou vodu. Slouží jako opatření proti vzniku křečových žil, pomáhá v boji s celulitidou a kožními problémy a posiluje obranyschopnost.

 ČÍNSKÁ MASÁŽ

Při masírování využívám znalost konkrétních akupunkturních bodů, jejichž stimulací tělo reaguje téměř okamžitým
uvolněním napětí a dlouhodobé zatuhlosti. Při této masáži pracuji s větší silou, která vede k uvolnění. Je intenzivní, hodně stimuluje a spouští v těle
čistící režim. Proto je vhodná pro ty, komu nevadí zmáčknutí některých citlivějších bodů.

Samotná technika masáže navazuje na znalosti tradiční čínské medicíny, která na rozdíl od západního pojetí lékařství vnímá tělo jako celek a nerozděluje ho na další části.

 

 BAMBUSOVÁ MASÁŽ

Při masáži využívám bambusovou hůlku, která je ideálním pomocníkem při tlakové masáži. Při bambusové masáži
dochází k větší stimulaci a prokrvení tkání, což se pozitivně projevuje na rychlejší regeneraci a relaxaci celého pohybového aparátu.

 

 AJURVÉDSKÁ MASÁŽ

Při tomto typu masáže využívám své znalosti o ajurvédě, z jednoho z prastarých indických léčebných systémů. Touto technikou se snažím vyrovnat poměr tří dóš (tridóša) klienta, kdy nerovnováha tridóš způsobuje pocity nevole, bolesti, onemocnění a choroby. Tato masáž vyžaduje nejvíce specifický a vyvážený přístup ke každému klientovi.

 

 INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Tato technika pomůže odstranit každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

 

 MEDOVÁ MASÁŽ

Velmi speciální technika, která vyžaduje použití pravého včelího medu. Med se nanáší na danou část těla a svými blahodárnými, očistnými a revitalizujícími účinky pomáhá uvolnění napětí v klíčových oblastech, ulevuje od bolesti a odblokování životní energie.

 

 BREUSSOVA MASÁŽ

Tuto techniku používám jako přípravu před ošetřením páteře, kdy tato jemná energetická a bezbolestná terapie uvolní napětí ve svalstvu.

Breussova masáž uvolňuje meziobratlové bloky, tím dojde ke srovnání páteře do přirozené pozice a meziobratlové ploténky mají větší možnost se vrátit do původní pozice.